About Us
//autobroliai.com/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2749-e1571930157863.jpg

Eimantas Jazokas

Automobilių kėbulo remonto ekspertas, UAB „Autobroliai“ direktorius

Eimantas Jazokas yra vienas iš įmonės steigėjų, dabartinis įmonės vadovas ir nepertraukiamai direktoriaus pareigas einantis nuo 2007 metų. Puikiai išmanantis naujų automobilių remonto technologijas ir turintis automobilių transporto inžinerijos profesinio bakalauro 6 lygmens laipsnį. Per 2 dešimtmečius yra sukaupęs didelį automobilių kėbulo remonto praktikos ir žinių bagažą, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nuolat dalyvaujantis mokymuose ir besidomintis naujomis automobilių kėbulų gamybos ir remonto technologijomis, o sukauptas žinias, gamintojo technologijas ir metodiką perleidžia savo meistrams. Joks stambesnis kėbulo remontas nevyksta, be pačio eksperto nurodymų meistrams. Taip yra todėl, kad beveik visos gamintojo metodikos yra parašytos ne lietuvių kalba, o ir atsakomybę dėl automobilio remonto neša pats įmonės vadovas, o ne meistras. Direktorius asmeniškai garantuoja, kad labai greitai pamiršite apie autoįvykį ir jo padarinius, nes įmonė suteikia darbams ilgalaikę garantiją, o klientus nuo pat 2006 metų aptarnauja vakarietiškai, o vakaruose kaip ir pas mus klientas visada teisus.

//autobroliai.com/wp-content/uploads/2020/10/eimantas.png
Blog Post

Sertifikatai

section-5d62faa

Mūsų Reitingas

Social Rating
4.5
Pateikta 291 įvertinimų
Google Rating
4.5
Pateikta 291 įvertinimų
js_loader
Team

Mūsų Partneriai

review-grid

Atsiliepimai

test
Puikiai
4.5
Pateikta 291 įvertinimų
Aleksandr K.
Aleksandr K.
Оставлял машину на ремонт после ДТП по страховке. Работу выполнили на отлично. Результатом я очень доволен. Хотелось бы выразить благодарность работники сервис)))
Response from the owner: Thank you
Vilija K.
Vilija K.
Tik geriausi atsiliepimai. Pridaviau auto nedideliam remontui. Žinoma mašinytę greit sutvarkė, o prie to pačio dar ir visa nuplauta tiek išorė, tiek vidus. Visa kvepia, blizga. Smagu pasiimti švarią. O beto labai malonus bendravimas. Ačiū už puikiai atliktą darbą 🙂 Dėkui už kvapuką😍
Response from the owner: Ačiū Jums už malonų atsiliepimą ir skirtą laiką jam parašyti.
Arvydas A.
Arvydas A.
Tikrai patiko.Netiketai atsirado vieta remontu po autoivikio , tai teko lekti priduoti , masina neissiurbliuota.O atidave nuplauta ,issiurbta , isvalyta ,kvapuka pakabino kilimelis patiestas .Vienas malonumas tokia atsiimti .Rekomenduoju.Dave pakaitini automobili.
Response from the owner: Ačiū Jums už išsamų ir teigiamą atsiliepimą.
Weedoutass S.
Weedoutass S.
Po draudiminio įvykio sutvarkė puikiai , nudažyta taip, kad nesiskiria dažymas nuo gamyklinio , net keistą detalę padengė antikorozija . Labai malonūs vyrukai , buvau nustebęs, kad viskas vyko taip sklandžiai , greitai ir be bereikalingų formalumų . Jei būčiau paėmęs draudimo pinigus būtų tekę lakstyti ir pačiam gilintis bei prižiūrėti kokybę , o atvykęs gavau kvepiančią išvalytą automobilį su kokybiškai atliktu darbu ir garantija . Darbuotojai nuolat palaikė ryšį , o kadangi labai skubėjau išvykti į kelionę paskubino procesą . Tai tas atvejis kai nustebino . Ačiū ir sėkmės jums
Response from the owner: Ačiū
Povilas A.
Povilas A.
Likau labai patenkintas, nuo įvykio iki kol pasiėmiau automobilį praėjo 12 dienų, bendravo paslaugiai ir maloniai.Reikėjo tiesint ir dažyti galinių durelių kampą, rato arką ir slenkstį, iš išorės nesimato nėj dažymo perėjimo nėj kažkokių defektų darbas atliktas gerai, truputį matyti iš vidinės durelių pusės kad apdažytas varštas, bet tai smulkmena, bendrai likau patenkintas.Jokių rūpesčių su draudimu ir dar pakaitinį automobilį gavau.
Response from the owner: Ačiu už skirtą laiką atsiliepimui
Mindaugas J
Mindaugas J
Draudiminis įvykis. Aptarnavimas ir bendravimas puikus. Remonto pasiulymas/sutarimas ir darbų atlikimas puikus. Priėmė į servisą labai greitai, tiesą sakant greičiau nei pats galėjau 🙂(mano atveju sekančią dieną). Sutvarkė automobilį per dvi dienas , kas irgi nustebino (aišku nebuvo didelis darbas, bet manau greit, nes buvo dažymo darbų). Po remonto automobilis buvo net išsiurbtas ir pakabintas kvapukas (dėja nepataikė mano skonio, bet čia skonio reikalas 🙂), dar ir papildomu paslaugų suteikė savo iniciatyva. Žodžiu pirmą kartą susiduriau su šiuo servisu ir likau maloniai nustebintas. Ačiū servisui už greitai atliktą darbą.
Response from the owner: Ačiū Jums
Darius P
Darius P
Tvarkiausi čia automobilį pagal civilinį draudimą, reikėjo remontuoti 3 detales. Viską, ką reikėjo atliko puikiai. Tos sumos, kurią draudimas siūlė kaip kompensaciją, tikrai nebūtų užtekę, kad tvarkytis pačiam ir pasiekti tokį rezultatą. Aišku jei jums nesvarbu kaip atrodo jūsų automobilis, galite patys špakliuotis kažkur garaže ir nusidažyti su balionėliu iš ūkinių prekių, dar gal net liktų keli šimtai.
Response from the owner: Ačiū už skirta laiką atsiliepimui.
Tomas L.
Tomas L.
Iš antro karto pilnai sutvarkė kėbulo defektus ir padarė taip kaip turi būti, o pirmą kartą atvykus atsiimti automobilio tikrai radau prie ko prisikabinti (tarpai,tarpeliai nesuėjo ir t.t) todėl automobilį palikau. Palinkėčiau šiam servisui daugiau orientuotis į KOKYBĘ, o ne į greitį,kad greičiau atiduoti automobilį. Malonu, kad personalas atsižvelgė į mano pastebėjimus ir viską sutvarkė.
Response from the owner: Ačiū Jums už skirtą laiką atsiliepimui ir dar kartą atsiprašome, kad ne iš pirmo karto pavyko viskas.
js_loader
bottom-img-contact