About Us
//autobroliai.com/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2749-e1571930157863.jpg

Eimantas Jazokas

Automobilių kėbulo remonto ekspertas, UAB „Autobroliai“ direktorius

Eimantas Jazokas yra vienas iš įmonės steigėjų, dabartinis įmonės vadovas ir nepertraukiamai direktoriaus pareigas einantis nuo 2007 metų. Puikiai išmanantis naujų automobilių remonto technologijas ir turintis automobilių transporto inžinerijos profesinio bakalauro 6 lygmens laipsnį. Per 2 dešimtmečius yra sukaupęs didelį automobilių kėbulo remonto praktikos ir žinių bagažą, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nuolat dalyvaujantis mokymuose ir besidomintis naujomis automobilių kėbulų gamybos ir remonto technologijomis, o sukauptas žinias, gamintojo technologijas ir metodiką perleidžia savo meistrams. Joks stambesnis kėbulo remontas nevyksta, be pačio eksperto nurodymų meistrams. Taip yra todėl, kad beveik visos gamintojo metodikos yra parašytos ne lietuvių kalba, o ir atsakomybę dėl automobilio remonto neša pats įmonės vadovas, o ne meistras. Direktorius asmeniškai garantuoja, kad labai greitai pamiršite apie autoįvykį ir jo padarinius, nes įmonė suteikia darbams ilgalaikę garantiją, o klientus nuo pat 2006 metų aptarnauja vakarietiškai, o vakaruose kaip ir pas mus klientas visada teisus.

//autobroliai.com/wp-content/uploads/2020/01/eimantas.png
Blog Post

Sertifikatai

section-5d62faa

Mūsų Reitingas

Social Rating
Social Rating
4.6
Based on 220 reviews
Google Rating
4.6
Based on 160 reviews
Facebook Rating
4.5
Based on 60 reviews
Team

Mūsų Partneriai

review-grid

Atsiliepimai

Edvardas B.
Edvardas B.
05:01 07 Oct 20
Po įvykio rinkausi kur remontuoti, Juta, Autofortas, Autobroliai. Pasirinkau pastaruosius ir neapsigavau. Suremontavo puikiai, net sakyčiau viršijo lūkesčius atlikę darbus greičiau nei tikėjausi. Tiesa pakaitinį gavau opelį corsa, po merso tai buvo nuotykis iššukis, egzotika, bet dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Suremontavo puikiai, greitai, net kilimelius išplovė ir kvapų prikabinejo. Smulkmena, bet malonu. Rekomenduoju, kreipkitės, nenusivilsite.
tomas S.
tomas S.
05:13 16 Sep 20
Kokybiška, laiku ir patikima:)
Viktorija K.
Viktorija K.
12:31 14 Sep 20
Laba diena, norejau tiesiog padekoti už super suremontuotą automobilį audi a4 b7. Jusu servisas nuo administracijos iki automobiliu remonto specialistu yra tobulas. Kas liecia kokybe ir aptarnavima 10 balu. Aciu jums
Irena K.
Irena K.
12:40 25 Jun 20
Labai išsamus, dalykiškas paaiškinimas, gera atliktų darbų kokybė, mandagus bendravimas, viskas atlikta greičiau nei tikėjausi.Rekomenduoju ir kitiems šį autoservisą.Ačiū visiems darbuotojams .Pagarbiai,Irena Kvitnickienė
Benediktas P.
Benediktas P.
09:45 18 Jun 20
I was searching for a place like this. In all the places I have serviced my car I have always needed to say specifically what's wrong. But here I have just needed to say what I am hearing or what I didn't liked and they fixed and also searched around what else can be wrong. Also the service it self was extraordinary. It was pleasant and really professional
Martyna L.
Martyna L.
09:08 16 Jun 20
Likau labai patenkinta! Greitai, be jokiu velavimu, masina isvalyta,svari, malonus personalas
Jurate K.
Jurate K.
11:41 08 Jun 20
Pirma pažintis, malonus aptarnavimas
Arnas P.
Arnas P.
14:39 22 Mar 20
Kokybiškas darbas, puikus aptarnavimas
algis B.
algis B.
08:39 05 Mar 20
Patikimas servisas, objektyvus vertintojai.
Saulius N.
Saulius N.
12:01 28 Feb 20
Geras aptarnavimas. Greitai dirba. 🙂
no I.
no I.
16:37 12 Feb 20
Darbų kokybė, bent jau kol kas tikrai atrodo labai gera. Bendravimas labai malonus, kartais kaip vyrui, atrodė, kad kažkas čia ne taip 🙂 Gal dar vis atrodo įprasta, kad "tikruose" servisuose vyrai bendrauja "normaliai, bachūriškai", o ne "Prašau/atsiprašau/ačiū". Smagu, kad nevaidina kietų bachūrų, o kalbasi žmoniškai.Apkrovimas serviso didelis, tad su laiku reikia pasiderinti. Bet kol kas manau vertėjo luktelėti.Ačiū.
Andrius J.
Andrius J.
09:09 25 Jan 20
Profesionalus darbas pradedant komunikacija, baigiant atliktu automobilio remontu. Atidavė išsiurbta, nuplauta ir kvepianti automobili. Labai rekomenduoju!
Gediminas Ž.
Gediminas Ž.
18:51 17 Jan 20
Gerai suremontouta mašiną . Greitai Ačiu.
Kristina S.
Kristina S.
18:23 21 Dec 19
Po draudiminio įvykio automobilis suremontuotas labai greitai ir kokybiškai. Grąžintas išblizgintas ir kvepiantis. Buvo suteiktas pakaitinis automobilis. Aptarnavimas labai malonus. REKOMENDUOJU!
Ingrida R.
Ingrida R.
06:30 25 Oct 19
Ačiū, po draudiminio įvykio grąžino ne tik suremontuotą, bet ir švarų kvepiantį automobilį 🙂
Saule S.
Saule S.
10:02 18 Jun 19
Automobilį vežu tik čia. Patys geriausi!!!! Sėkmės darbuose ir toliau.
Ramutė T.
Ramutė T.
09:31 15 May 19
Vakar atsiėmėme puikiai ,po nedidelio eismo įvykio, suremontuotą automobilį Nissan Qashqai. Likome abu su vyru labai patenkinti- automobilis atrodo kaip naujas. Labai Jums esame dėkingi už puikų, kokybišką darbą ir malonų bendravimą. Ačiū, kad Jūs esate ir sėkmės visam Jūsų kolektyvui.
Simonas K.
Simonas K.
18:36 14 May 19
Puikiai ir stebėtinai greitai sutvarkytas automobilis po rimto eismo įvykio. Vyrai paslaugūs ir atsakingai žiūri į savo darbą.
Rytis G.
Rytis G.
14:34 03 Apr 19
rimti meistrai, paslaugumas užskaitau💪
Gintarė G.
Gintarė G.
15:02 08 Mar 19
Po draudiminio įvykio Autobroliai remontavo mašiniuką, darbai buvo atlikti labai greitai ir kokybiškai. Darbuotojai labai malonūs ir kultūringi, mašina po remonto išvalyta ir nuplauta, viskas puiku!!!
Priėmė greit ir gavau pakaitinį automobilį. Džiaugiuosi ir rekomenduoju visiems. Ačiū Autobroliams šaunuoliams👍
Rima M.
Rima M.
12:11 28 Feb 19
Po draudiminio įvykio remontavau automobilį, darbai buvo atlikti labai greitai ir labai kokybiškai. Darbuotojai labai malonūs ir kultūringi, mašina po remonto išvalyta ir nuplauta, darbai atlikti be priekaištų. Kol remontavo mašinytę gavau pakaitinį automobilį. Džiaugiuosi ir rekomenduoju visiems. Ačiū Autobroliams.
Šventas D.
Šventas D.
12:56 05 Oct 18
Nemala Š. 3,5 dienos ir auto po nedidukės avarijos pasiėmiau, kaip naują - visą iščiustintą, kvepiančią ir suremontuotą. Maladec vyrai 🙂 Ačiū dar kartą.
Kristina K.
Kristina K.
15:52 20 Sep 18
Šiandien pasiėmiau savo mašinytę, kokybiškai ir greitai viskas padaryta!!! Ačiū visai komandai!!! Tikrai 10 balu 👌
Ruta L.
Ruta L.
11:50 04 Sep 18
Greitai ir kokybiškai sutvarkė auto po eismo įvykio. Malonus aptarnavimas. Tikrai rekomenduosiu !!!! Ačiū😊
Jurgita Ir M.
Jurgita Ir M.
16:30 22 Mar 18
Siandien pasiemiau savo masiniuka, viskas super. Masinyte nuplauta, naujas kvepaliukas pakabintas. Darbas atliktas be priekaistu. Gavau pilna ataskaita kokie darbai padaryti, ir issamu kainorasti kas ir kiek. O kol maniske servise grazinosi, gavau pakaitini automobili. Tikrai -REKOMENDUOJU�
Agniete M.
Agniete M.
14:23 02 Mar 18
Juokaudama pasakiau, kad norėčiau auto atsiimti poryt (žadėjo taisyt savaitę-pusantros). Atsiėmiau trečią dieną pro pridavimo. Greiti kaip Žaibas Makvynas, o ir sutvarkyta viskas gražiai. Ir taip, išvalytas salonas, kvepia pakabukas, ir dar net laikrodį sugebėjo persukti, kur pati neprisiruošiau niekaip 🙂 Well done!
Rimvis S.
Rimvis S.
16:48 28 Nov 17
Labai operatyviai ir gerai atliktas darbas (galinio buferio dazymas po autoivykio), nustebino, kad masina atidave nuplauta, net vidus issiurbtas! Pagarba ir sekmes darbuose visam kolektyvui! 😉
Miglė J.
Miglė J.
14:50 17 Nov 17
Likome nustebinti ir patenkinti! Ačiū jums labai! Jūs nuostabūs! ��
Donatas R.
Donatas R.
21:46 16 Nov 17
Likau labai patenkintas ne tik darbu kokybe, bet ir aptarnavimu. Automobilis buvo atstatytas po auto ivykio i stadija kaip, kad buvo. Dziaugiuos ir rekomenduoju.
Irmantas V.
Irmantas V.
08:45 13 Mar 17
Lengvai ir greitai. Įvertino, priėmė remontui, davė pakaitinį, grąžino blizgantį ir kvepiantį automobilį. Ačiū!
Asta M.
Asta M.
18:08 25 Jul 16
Malonus ir greitas aptarnavimas.Koordinuotas ir kvalifikuotas darbas.Ačiū visam kolektyvui už suteiktą paslaugą!
Ner I.
Ner I.
09:53 04 Jun 16
Jus nuostabus, aptarnavimas -malonus, Sutvarkymas super greitas, o dar po remonto masina visa isoreja ir viduje blizga bei kvepia.
Lolita J.
Lolita J.
07:40 20 Apr 16
Jūs - nerealūs! Tikrai pirmą kartą gyvenime iš serviso iškeliavome tokie laimingi. Aptarnavimas, paslaugos, operatyvumas ir patys darbai - aukščiausios klasės! Pamiršom ir visus nemalonius įvykius, dėl kurių pas Jus patekom. Žemai lenkiamės už tokį dėmesį klientams. Dėl visiems suprantamų priežasčių nesakau, jog "tikimės sugrįžti" 🙂 Bet užtikriname, jog mūsų rekomendacijas užsitarnavote su kaupu!
Alvydas R.
Alvydas R.
19:36 26 Jan 16
Atlikinėjau praktika pas juos. Daug išmokau ir tikrai nesigailiu. Labai draugiškas ir profesionalus kolektyvas, visas problemas išsprendžia iki idealios būklės. 🙂
Justina L.
Justina L.
10:36 27 Oct 15
Ačiū 🙂 labai patenkinti jūsų paslaugomis 🙂 .
Daugiau
bottom-img-contact