About Us
//autobroliai.com/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2749-e1571930157863.jpg

Eimantas Jazokas

Automobilių kėbulo remonto ekspertas, UAB „Autobroliai“ direktorius

Eimantas Jazokas yra vienas iš įmonės steigėjų, dabartinis įmonės vadovas ir nepertraukiamai direktoriaus pareigas einantis nuo 2007 metų. Puikiai išmanantis naujų automobilių remonto technologijas ir turintis automobilių transporto inžinerijos profesinio bakalauro 6 lygmens laipsnį. Per 2 dešimtmečius yra sukaupęs didelį automobilių kėbulo remonto praktikos ir žinių bagažą, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nuolat dalyvaujantis mokymuose ir besidomintis naujomis automobilių kėbulų gamybos ir remonto technologijomis, o sukauptas žinias, gamintojo technologijas ir metodiką perleidžia savo meistrams. Joks stambesnis kėbulo remontas nevyksta, be pačio eksperto nurodymų meistrams. Taip yra todėl, kad beveik visos gamintojo metodikos yra parašytos ne lietuvių kalba, o ir atsakomybę dėl automobilio remonto neša pats įmonės vadovas, o ne meistras. Direktorius asmeniškai garantuoja, kad labai greitai pamiršite apie autoįvykį ir jo padarinius, nes įmonė suteikia darbams ilgalaikę garantiją, o klientus nuo pat 2006 metų aptarnauja vakarietiškai, o vakaruose kaip ir pas mus klientas visada teisus.

//autobroliai.com/wp-content/uploads/2020/10/eimantas.png
Blog Post

Sertifikatai

section-5d62faa

Mūsų Reitingas

Social Rating
4.5
Based on 267 reviews
Google Rating
4.6
Based on 213 reviews
Facebook Rating
4.3
Based on 54 reviews
js_loader
Team

Mūsų Partneriai

review-grid

Atsiliepimai

Servizą pasirinkau tvarkyti po draudiminio įvykio.Buvo sulaužytas buferis, įlenkta bagažinė.Pirmadienį viską užfiksavo, sufotografavo. Sakė, jog eilė apie 2 savaitės, bet paėmė automobilį tos pačios savaitės ketvirtadienį. Antradienį atidavė jau sutvarkytą :)Sutvarkyta viskas idealiai, nėra prie ko prisikabinti. Automobilis išplautas, salonas išvalytas, pakabintas skanus kvapukas.Rekomenduoju, dirba tikrai operatyviai, profesionaliai. Komanda irgi draugiška, žodžiu, viskas super 🙂 Ačiū už gerą patirtį.
Almantas Karpavičius (.
Almantas Karpavičius (.
12:54 16 Nov 21
Noriu palikti atsiliepimą ne tik iš patenkintos klientės pusės, bet ir iš moteriškosios. Kadangi esu jauna, šviesių plaukų mergina, tikrai nesinorėjo vienai važiuoti į autoservisą, nes bijojau susidurti su stereotipine tokio pobūdžio įmonių darbuotojų nuomone ir galimai sulaukti įvairių teiginių, kaip: „kaip keista matyti jaunas paneles čia“ ir pan. , tad buvau nusiteikusi blogiausiam. Tačiau nuvažiavusi iš karto likau maloniai nustebinta darbuotojų elgesiu: darbuotojai labai malonūs ir paslaugūs, detalūs, noriai bendraujantys, palaikantys akių kontaktą ir, svarbiausia, aiškiai ir konkrečiai išdėstė problemą. Vėliau paaiškino, kokie konkretūs darbai buvo atlikti. Suteikė papildomos informacijos apie tai, ką daryti, kad daugiau nepasikartotų panašios problemos. Džiaugiuosi darbuotojų kompetencija ir meile savo darbui.
Fausta S.
Fausta S.
19:25 09 Dec 20
Dar kartą noriu padėkoti už greitai ir kokybiškai suremontuotą automobilį. Aš, gyvendamas provincijoje, net neįsivaizdavau, kad yra ant svieto tokia aptarnavimo bei darbo kokybė ir greitis. Sėmės Jums. Jeigu dar kada turėsiu bėdų su automobiliu, tikrai žinau koki autoservisą rinksiuosi. Taip pat ir kitiems rekomenduosiu.
Viktoras B.
Viktoras B.
17:10 19 Nov 20
Po įvykio rinkausi kur remontuoti, Juta, Autofortas, Autobroliai. Pasirinkau pastaruosius ir neapsigavau. Suremontavo puikiai, net sakyčiau viršijo lūkesčius atlikę darbus greičiau nei tikėjausi. Tiesa pakaitinį gavau opelį corsa, po merso tai buvo nuotykis iššukis, egzotika, bet dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Suremontavo puikiai, greitai, net kilimelius išplovė ir kvapų prikabinejo. Smulkmena, bet malonu. Rekomenduoju, kreipkitės, nenusivilsite.
Edvardas B.
Edvardas B.
05:01 07 Oct 20
I was searching for a place like this. In all the places I have serviced my car I have always needed to say specifically what's wrong. But here I have just needed to say what I am hearing or what I didn't liked and they fixed and also searched around what else can be wrong. Also the service it self was extraordinary. It was pleasant and really professional
Benediktas P.
Benediktas P.
09:45 18 Jun 20
Darbų kokybė, bent jau kol kas tikrai atrodo labai gera. Bendravimas labai malonus, kartais kaip vyrui, atrodė, kad kažkas čia ne taip 🙂 Gal dar vis atrodo įprasta, kad "tikruose" servisuose vyrai bendrauja "normaliai, bachūriškai", o ne "Prašau/atsiprašau/ačiū". Smagu, kad nevaidina kietų bachūrų, o kalbasi žmoniškai.Apkrovimas serviso didelis, tad su laiku reikia pasiderinti. Bet kol kas manau vertėjo luktelėti.Ačiū.
no I.
no I.
16:37 12 Feb 20
Vakar atsiėmėme puikiai ,po nedidelio eismo įvykio, suremontuotą automobilį Nissan Qashqai. Likome abu su vyru labai patenkinti- automobilis atrodo kaip naujas. Labai Jums esame dėkingi už puikų, kokybišką darbą ir malonų bendravimą. Ačiū, kad Jūs esate ir sėkmės visam Jūsų kolektyvui.
Ramutė T.
Ramutė T.
09:31 15 May 19
Po draudiminio įvykio Autobroliai remontavo mašiniuką, darbai buvo atlikti labai greitai ir kokybiškai. Darbuotojai labai malonūs ir kultūringi, mašina po remonto išvalyta ir nuplauta, viskas puiku!!!
Priėmė greit ir gavau pakaitinį automobilį. Džiaugiuosi ir rekomenduoju visiems. Ačiū Autobroliams šaunuoliams👍
Gintarė G.
Gintarė G.
15:02 08 Mar 19
Po draudiminio įvykio remontavau automobilį, darbai buvo atlikti labai greitai ir labai kokybiškai. Darbuotojai labai malonūs ir kultūringi, mašina po remonto išvalyta ir nuplauta, darbai atlikti be priekaištų. Kol remontavo mašinytę gavau pakaitinį automobilį. Džiaugiuosi ir rekomenduoju visiems. Ačiū Autobroliams.
Rima M.
Rima M.
12:11 28 Feb 19
Siandien pasiemiau savo masiniuka, viskas super. Masinyte nuplauta, naujas kvepaliukas pakabintas. Darbas atliktas be priekaistu. Gavau pilna ataskaita kokie darbai padaryti, ir issamu kainorasti kas ir kiek. O kol maniske servise grazinosi, gavau pakaitini automobili. Tikrai -REKOMENDUOJU�
Jurgita Ir M.
Jurgita Ir M.
16:30 22 Mar 18
Juokaudama pasakiau, kad norėčiau auto atsiimti poryt (žadėjo taisyt savaitę-pusantros). Atsiėmiau trečią dieną pro pridavimo. Greiti kaip Žaibas Makvynas, o ir sutvarkyta viskas gražiai. Ir taip, išvalytas salonas, kvepia pakabukas, ir dar net laikrodį sugebėjo persukti, kur pati neprisiruošiau niekaip 🙂 Well done!
Agniete M.
Agniete M.
14:23 02 Mar 18
Jūs - nerealūs! Tikrai pirmą kartą gyvenime iš serviso iškeliavome tokie laimingi. Aptarnavimas, paslaugos, operatyvumas ir patys darbai - aukščiausios klasės! Pamiršom ir visus nemalonius įvykius, dėl kurių pas Jus patekom. Žemai lenkiamės už tokį dėmesį klientams. Dėl visiems suprantamų priežasčių nesakau, jog "tikimės sugrįžti" 🙂 Bet užtikriname, jog mūsų rekomendacijas užsitarnavote su kaupu!
Lolita J.
Lolita J.
07:40 20 Apr 16
js_loader
bottom-img-contact