About Us
//autobroliai.com/wp-content/uploads/2019/10/IMG_2749-e1571930157863.jpg

Eimantas Jazokas

Automobilių kėbulo remonto ekspertas, UAB „Autobroliai“ direktorius

Eimantas Jazokas yra vienas iš įmonės steigėjų, dabartinis įmonės vadovas ir nepertraukiamai direktoriaus pareigas einantis nuo 2007 metų. Puikiai išmanantis naujų automobilių remonto technologijas ir turintis automobilių transporto inžinerijos profesinio bakalauro 6 lygmens laipsnį. Per 2 dešimtmečius yra sukaupęs didelį automobilių kėbulo remonto praktikos ir žinių bagažą, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Nuolat dalyvaujantis mokymuose ir besidomintis naujomis automobilių kėbulų gamybos ir remonto technologijomis, o sukauptas žinias, gamintojo technologijas ir metodiką perleidžia savo meistrams. Joks stambesnis kėbulo remontas nevyksta, be pačio eksperto nurodymų meistrams. Taip yra todėl, kad beveik visos gamintojo metodikos yra parašytos ne lietuvių kalba, o ir atsakomybę dėl automobilio remonto neša pats įmonės vadovas, o ne meistras. Direktorius asmeniškai garantuoja, kad labai greitai pamiršite apie autoįvykį ir jo padarinius, nes įmonė suteikia darbams ilgalaikę garantiją, o klientus nuo pat 2006 metų aptarnauja vakarietiškai, o vakaruose kaip ir pas mus klientas visada teisus.

//autobroliai.com/wp-content/uploads/2020/10/eimantas.png
Blog Post

Sertifikatai

section-5d62faa

Mūsų Reitingas

Social Rating
4.5
Based on 273 reviews
Google Rating
4.5
Based on 273 reviews
js_loader
Team

Mūsų Partneriai

review-grid

Atsiliepimai

Likau labai patenkintas, nuo įvykio iki kol pasiėmiau automobilį praėjo 12 dienų, bendravo paslaugiai ir maloniai.Reikėjo tiesint ir dažyti galinių durelių kampą, rato arką ir slenkstį, iš išorės nesimato nėj dažymo perėjimo nėj kažkokių defektų darbas atliktas gerai, truputį matyti iš vidinės durelių pusės kad apdažytas varštas, bet tai smulkmena, bendrai likau patenkintas.Jokių rūpesčių su draudimu ir dar pakaitinį automobilį gavau.
Povilas A.
Povilas A.
1694509161
Draudiminis įvykis. Aptarnavimas ir bendravimas puikus. Remonto pasiulymas/sutarimas ir darbų atlikimas puikus. Priėmė į servisą labai greitai, tiesą sakant greičiau nei pats galėjau 🙂(mano atveju sekančią dieną). Sutvarkė automobilį per dvi dienas , kas irgi nustebino (aišku nebuvo didelis darbas, bet manau greit, nes buvo dažymo darbų). Po remonto automobilis buvo net išsiurbtas ir pakabintas kvapukas (dėja nepataikė mano skonio, bet čia skonio reikalas 🙂), dar ir papildomu paslaugų suteikė savo iniciatyva. Žodžiu pirmą kartą susiduriau su šiuo servisu ir likau maloniai nustebintas. Ačiū servisui už greitai atliktą darbą.
Mindaugas J
Mindaugas J
1692088856
Tvarkiausi čia automobilį pagal civilinį draudimą, reikėjo remontuoti 3 detales. Viską, ką reikėjo atliko puikiai. Tos sumos, kurią draudimas siūlė kaip kompensaciją, tikrai nebūtų užtekę, kad tvarkytis pačiam ir pasiekti tokį rezultatą. Aišku jei jums nesvarbu kaip atrodo jūsų automobilis, galite patys špakliuotis kažkur garaže ir nusidažyti su balionėliu iš ūkinių prekių, dar gal net liktų keli šimtai.
Darius P
Darius P
1684908384
Iš antro karto pilnai sutvarkė kėbulo defektus ir padarė taip kaip turi būti, o pirmą kartą atvykus atsiimti automobilio tikrai radau prie ko prisikabinti (tarpai,tarpeliai nesuėjo ir t.t) todėl automobilį palikau. Palinkėčiau šiam servisui daugiau orientuotis į KOKYBĘ, o ne į greitį,kad greičiau atiduoti automobilį. Malonu, kad personalas atsižvelgė į mano pastebėjimus ir viską sutvarkė.
Tomas L.
Tomas L.
1680203463
Pačios geriausios rekomendacijos! 🥇🥇🥇
Komunikacija su klientu 100%
Greitas ir kokybiškai atliktas darbas 100%
Jeigu papulsite į draudiminį įvykį, tik į šį servisą! 🥇🥇🥇
Ačiū!!! ✨
Žavinta P.
Žavinta P.
1632394613
Vakar atsiėmėme puikiai ,po nedidelio eismo įvykio, suremontuotą automobilį Nissan Qashqai. Likome abu su vyru labai patenkinti- automobilis atrodo kaip naujas. Labai Jums esame dėkingi už puikų, kokybišką darbą ir malonų bendravimą. Ačiū, kad Jūs esate ir sėkmės visam Jūsų kolektyvui.
Ramutė T.
Ramutė T.
1557912689
Po draudiminio įvykio Autobroliai remontavo mašiniuką, darbai buvo atlikti labai greitai ir kokybiškai. Darbuotojai labai malonūs ir kultūringi, mašina po remonto išvalyta ir nuplauta, viskas puiku!!!
Priėmė greit ir gavau pakaitinį automobilį. Džiaugiuosi ir rekomenduoju visiems. Ačiū Autobroliams šaunuoliams👍
Gintarė G.
Gintarė G.
1552057330
Po draudiminio įvykio remontavau automobilį, darbai buvo atlikti labai greitai ir labai kokybiškai. Darbuotojai labai malonūs ir kultūringi, mašina po remonto išvalyta ir nuplauta, darbai atlikti be priekaištų. Kol remontavo mašinytę gavau pakaitinį automobilį. Džiaugiuosi ir rekomenduoju visiems. Ačiū Autobroliams.
Rima M.
Rima M.
1551355885
Siandien pasiemiau savo masiniuka, viskas super. Masinyte nuplauta, naujas kvepaliukas pakabintas. Darbas atliktas be priekaistu. Gavau pilna ataskaita kokie darbai padaryti, ir issamu kainorasti kas ir kiek. O kol maniske servise grazinosi, gavau pakaitini automobili. Tikrai -REKOMENDUOJU�
Jurgita Ir M.
Jurgita Ir M.
1521736219
Juokaudama pasakiau, kad norėčiau auto atsiimti poryt (žadėjo taisyt savaitę-pusantros). Atsiėmiau trečią dieną pro pridavimo. Greiti kaip Žaibas Makvynas, o ir sutvarkyta viskas gražiai. Ir taip, išvalytas salonas, kvepia pakabukas, ir dar net laikrodį sugebėjo persukti, kur pati neprisiruošiau niekaip 🙂 Well done!
Agniete M.
Agniete M.
1520000611
js_loader
bottom-img-contact