Akumuliatoriai

Akumuliatorius viena iš paprastesnių automobilio sudedamūjų detalių, bet labai svarbi. Dar visai neseniai buvo labai paprasta ir nesudėtinga išsirinkti akumuliatorių ir jį pasikeisti. Tačiau laikai keičiasi – automobiliai tobulėja, elektros suvartojimas automobiliuose drąstiškai didėja, o akumuliatoriaus dažnai gali tekti dar paieškoti automobilyje. Bet nebėda tam esame mes ir tuoj sužinosite kaip galime jums padėti:

Mes nustatysime kur galų gale sumontuotas yra tas Jūsų akumuliatorius ir jį pakeisime jei prireiks. Pavyzdžiui VW Toureg ir kai kuriuose kituose automobilyje akumuliatoriai yra du. Vienas bagažinėje, o kitas po vairuotojo sėdyne. Pas BMW dažnai būna bagažinėje. Pas Mercedes ar Audi dažnai po galine sėdyne ir panašiai. Pakeisti juos net profesionalams gali užtrukti gerą pusvalandį ar net porą valandų. Dažnai reikia nuardyti daug detalių kol galima jį pakeisti.

Mes nemokamai patikrinsime vienu moderniausiu ir tiksliu prietaisu Jūsų automobilio akumuliatorių. Prietaisas nustato akumuliatoriaus talpą ir nustato jo būklę, tiksliai nustato ar reikia akumuliatorių keisti ar ne. O už papildomus 10€ patikrinsime ar Jūsų automobilio starteris ir generatorius veikia gerai ir atspusdinsime suvestinę patikros.

Mes parinksime teisingai Jums akumuliatorių. Jei vis dėlto akumuliatorių reikia keisti, nustatysime kokio tiksliai Jūsų automobilis reikalauja atsižvelgdami į mūsų žiemas. O reikalauti gali labai skirtingų išmatavimų, galingumų ir tipų. Tą žino kiekvienas, kad dyzelinis ar galingas benzinis automobilis reikalauja galingesnio akumuliatoriaus, nei pavyzdžiui mažas miesto benzininis automobiliukas. Bet ko dauguma nežino ir tas nebuvo visiškai aktualu prieš 10-15 metų, kad Jūsų akumuliatorius gali būti standartinis skysto elektrolito, AGM ar GEL tipo (želinis). Visi išoriškai identiški, tačiau visi turi savo pranašumų ir trūkumų. Tad priklausomai nuo Jūsų automobilio negalima, bet kurio dėti į bet kurį automobilį. Ypač jei jūsų automobilis pagamintas po 2010 metų. Nespėliokite patys, tam esame mes.

Mes pakeitę akumuliatorių pasakysime Jūsų automobiliui, kad jis pakeistas ir kokio galingumo jis yra. Kai kurie vokiški ir ne tik automobiliai turi išmanią akumuliatoriaus priežiūros sistemą. Tad yra būtiną prisijungus diagnostinę įrangą pranešti automobilio kompiuteriui, kad tai yra naujas akumuliatorius ir tada automobilis elgsis su juo kaip su nauju. Neatlikus to ir pasikeitus akumuliatorių pačiam, automobilio kompiuteris galvos, kad tai vis dar senas vos gyvas akumuliatorius ir kraus jį maksimaliai, kas gali greitai sugadinti naują akumuliatorių ir panašiai.

Mes suteiksime pas mus įsigytam akumuliatoriui 2-3 metų garantiją.

Mes labai geromis kainomis galime jums parduoti VARTA, BOSCH, EXIDE, HANKOOK ir kitų mažiau žinomų firmų akumuliatorių. Visiems pagal poreikį nuo pačių geriausių iki pačių pigiausių.

Pakeitę akumuliatorių nemokamai patikrinsime starterio ir generatoriaus darbą. O su kuponu suteiksime jums 5% arba 10% nuolaidą. Kuponą reikia atsispausdinti arba nusifotografuoti telefonu ir atsivežti iš anksto.