OSRAM lemputes

Mes rekomenduojame ir bendradarbiaujame tik su originalių lempučių gamintojais ir niekuo pigiau. Jų yra keletas, bet mes rekomenduojame ir palaikome visą produkcijos spektrą OSRAM gamintojo. [Sužinoti daugiau] „Nesakome, kad tai pats geriausias pasaulyje gamintojas lempučių srityje, bet labai gali būti. Be to artimiausio OSRAM konkurento PHILIPS produkcija yra labai panaši, bet nusipirkti originalių lempučių mūsų krašte tikimybė labai nedidelė. Nes PHILIPS bene labiausiai falsifikuojamos lemputės pasaulyje. Taigi jeigu kaina nedidelė tai tikrai yra falsifikatas, o jei kaina normali ar didoka tai belieka tik spelioti ar tai originalus produktas ar tas pats „kinietiškas“ daiktas tik brangia kaina. Tad PHILIPS net neliečiame ir niekam nepatariame jų pirkti, tol kol gamintojai ir importuotojai nepasirūpins, kad falsifikatai nepatektų į Lietuvos rinką. Aišku galime jums gauti ir kitų gamintojų, kaip BOSCH, GE ar NARVA automobilinių lempučių jei pageidausite, bet jų gama yra siaura. OSRAM stebina, ne tik inovatyviais sprendimais sukurdamas lazerinius priekinius žibintus naujam elektromobiliui BMW i8, tačiau ir panaudodamas savo žinias standartinėms ir ksenoninėms lemputėms. Tai kas gi ten ypatingo paklausite, juk jau seniai egzistavo galingesnės 60 ar net 100 vatų lemputės, kurios šviesdavo vos ne du kart stipriau? Arba kam man tos ypatingos OSRAM lemputės juk galiu „kinietiškas“ ksenonines lemputes vietoj halogeninių įsidėti ir švies pasakiškai? Iš dalies Jūs teisūs, kad švies stipriai tai švies. Bet pirmas dalykas jos jau yra uždraustos Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse. Su jomis nepraeisite TA. Kitas dalykas apakinsite ir erzinsite kitus vairuotojus jeigu į paprastus žibintus įmontuosite kseninines lemputes. Antras dalykas, kad švies tikrai nelabai ilgai dėl to, kad dėl prastos kokybės labai greitai perdegs ir reiks vėl pirkti. O jei ir atlaikys ilgokai tai tikimybė, kad Jūsų priekinių žibintų reflektoriai perkais ir išdegs. Ne kartą teko susidurti su Mersedes, Toyota ir kitų automobilių savininkais kurie turėjo problemų būtent dėl neoriginalių, neaiškios kokybės lempučių. Tad vienintelis sprendimas klientams likdavo pirkti naujus žibintus už keleta šimtų ar net tūkstančių eurų. Tai atsakykite ar norite sutaupyti kelis ar keliasdešimt eurų dabar ant neaiškios kilmės ir nesertifikuotų lempučių dėl trumpalaikio poveikio, jei vėliau gali tekti keisti žibintus. Manau mūsų nuomonės sutampa.

Tad norime jums pristatyti ir pasiūlyti „Night Breaker Unlimited“ halogenines lemputes kurios skleidžia net 110% daugiau šviesos lyginant su kitomis standartinėmis ar originaliomis lemputėmis. O ksenoninė versija „Xenarc Night Breaker Unlimited“ lyginant su standartiniais produktais veiksmingesnė 70%. Šios lemputės atitinka visus standartus, keliamus saugaus eismo direktyvomis. Jas drąsiai galima naudoti visuose keliuose ir jūsų automobilyje. Jų spalva šiek tiek baltesnė nei standartinių lempučių. Balta šviesa objektams suteikia natūralesnį apšvietimą ir realistiškesnes spalvas, kurias ypatingai svarbu matyti įspėjamuosiuose ir informaciniuose ženkluose. Bet geriausia jų savybė tai, kad halogeninės lemputės apšviečia kelią iki 40m, o ksenoninės iki 20m toliau, nei standartinės. O tai reiškią padidintą saugumą ir komfortą tamsiu paros metu.

Dar dažna klaida kurią iš nežinojimo daro daugelis, jog galvoja kad ksenonines lemputes reikia keisti tik kai jos užgęsta ir visai nešviečia, taip kaip halogenines. Tačiau ksenoninių lempučių technologija tokia, kad jos palaipsniui silpsta ir šviesos srautas mažėja, o iš išorės atrodo, kad kaip švietė taip šviečia. Tad jeigu tamsiu paros metu matote, kad kitų automobilių šviesos apšviečia kelią stipriau nei jūsų automobilis – laikas keisti lemputes. Tikrai nelaukite kol jos visiškai užges, nes papraščiausiai jos taip šviesti gali dar metus ar du, o šviesos paprasčiausia nebus. Tad jei situacija pas Jus su ksenoninėmis lemputėmis panaši, ar norite daugiau šviesos iš halogeninių žibintų atvykite pas mus. Nes pas mus ne tik įsigysite OSRAM lempučių, bet jas vietoje kvalifikuoti meistrai ir pakeis. O norint maksimaliai gauti šviesos iš jūsų žibintų, labai gali būti, kad plastikinius žibintų stiklus reikia atnaujinti. Labai dažnai po atnaujinimo žibintai atrodo lyg nauji. Ir tai tik vos už 25€ už abu žibintus.