Ratų geometrijos patikra ir reguliavimas

Ratų suvedimas reikalingas, kad Jūsų automobilis kelyje jaustųsi lyg žuvis vandenyje ir „nevalgytų“ padangų. Kaip dažnai reikia ratų suvedimo patikros ir reguliavimo yra labai įvairių nuomonių. Bet mūsų profesionali nuomonė būtų tokia:
Kiekvieną kartą nusipirkus naujas padangas – Jūs norite, kad jos diltų tolygiai ir tarnautų maksimaliai ilgai.
Būtina daryti ratų suvedimą kiekvieną kartą pakeitus ar išmontavus ir atgal sumontavus važiuoklės komponentus kurie turi įtakos ratų padėčiai. Tai yra dauguma vairo traukių ar antgalių, pakabos svirčių, metalo guminių įvorių ar amortizatorių.
Įvažiavus į gilesnę duobę. Ko jau ko, bet duobių tikrai Kaune netrūksta.
Ir jei labai mylite savo automobilį – tai automobilio gimtadienio proga geriausia dovana Jūsų automobiliui kasmet yra ratų suvedimas.
Kaip jis daromas ir kiek tai kainuoja Autobroliuose ?
Mes jį atliekame pasaulinio lyderio, amerikiečių gamybos ratų suvedimo stendu HUNTER ant keturių kolonų ratų suvedimui skirto keltuvo. Tai yra puikiasias ratų geometrijos reguliavimo derinys. Mūsų stendas profilaktiškai kalibruojamas ir aptarnaujamas, bei dirba puikiai. Tad turime klientų atvykstančių, net iš kitų didmiesčių kaip iš Vilniaus ir Klaipėdos. Mūsų stendas yra 8 sensorių ir labai tikslus. Mes išmatuojame ratų išvirtimą, suvedimą, kasterio kampą ir net automobilio centrinės ašies simetriją. Tačiau atlikti pilną matavimą ir reguliavimą užtrunka apie valandą, o kartais ir truputi ilgiau. Tad pas mus ratų suvedimas kainuoja 25 Eurus. Aišku kaina gali keistis jeigu Jūsų automobilio varžtai stipriai užrūdiję ir meistras užtruks pusę ar net papildomą valandą vien dėl to. Mes žinome, kad yra kas ir pigiau atlieka ratų suvedimą, bet kas pigiau ir taip pat gerai tikrai neteko girdėti. Tad tikimės, kad mus pasirinksite teisingai, o mes Jūsų tikrai neapvilsime.