Variklio alyva

Variklio alyva – tai lyg kraujas žmogui. Ją būtina keisti pagal gamintojo numatytus intervalus, o jei važiuojate daugiau mieste, nei užmiesčio rėžimu dažniau nei nurodo gamintojai. Kai kurie automobiliai patys stebi jūsų važiavimo stilių ir pagal tai pakoreguoja laiką iki sekančio alyvos keitimo. Amerikoje priimta variklio alyvą keisti visiems automobiliams kas 4800 kilometrų ar 3000 mylių. Taip labai dažnai, bet jei nesigilini kokią alyvą pili ir kokį tepalo filtrą perki, tai automobilis tikrai tarnaus ilgai jei keisi kas 4800 kilometrų. Tepalo keityklų amerikoje vos ne tiek pat kaip ir McDonalds restoranų.

Tačiau grįžtame į Europą ir čia situacija visai kitokia. Mineralinės alyvos praktiškai jau nebenaudojamos, pusiau sintetinės dar vis naudojamos, o karaliauja visiškai sintetinės alyvos. Su ja kai kurie gamintojai nesibaimina leisti automobilį eksploatuoti net ir iki 45000 kilometrų. Aišku šios alyvos degalinėje nenusipirksit ir neaišku ar viskas tvarkoje bus su varikliu ties antru ar tečiu alyvos keitimu. O garantija jau bus pasibaigus taip pat. Mes prieš tokią tendenciją ypač kai gali rinktis iš 500 variklio alyvos firmų pavadinimų. Šiais laikais varikliai yra labai pažangūs ir kiekvienas jų reikalauja būtent tokio variklio tepalo ir ne kitokio. Tam dauguma gamintojų yra sukūre specifikacijas, kurios rašomos ant alyvos bakelio galinės dalies ir automobilio vartotojo žinyno. Jos būtinai turi sutapti.

Užsukę pas mus būsite tikri, kad jūsų automobiliui bus parinkta tinkama variklio alyva pagal žinynus. Alyva kuria mes tikime ir parduodame – tai pasaulinio lyderio, 7 metus iš eilės Nr.1 tepalo tiekėjas pasaulyje. Tai alyva „Shell“, ja prekiaujama tik ten, kur gali būti užtikrinta konsultavimo kokybė: specializuotose parduotuvėse ir remonto dirbtuvėse. „Shell Lubricants“ 2010m. užėmė didžiausią rinkos dalį t.y. 13% pasaulinės tepalų rinkos. Didžiąją dalį Europoje parduodamų tepalų „Shell“ gamina Vokietijoje. Ir būtent mes gauname produkciją iš Vokietijos gamyklos. Bet kas išskiria „Shell“ iš visų 500 prekių ženklų, tai 2014 metais oficialiai pristatyta „Shell PUREPLUS“ technologija. Joks kitas gamintojas jos nenaudoja ir kažin ar kada naudos, nes „Shell“ valdo daugiau nei 3500 patentų portfelį ir teigia šios bazinės alyvos konkurentams neparduosianti greitu laiku.

Revoliucinė „SHELL PUREPLUS“ technologija – iš gamtinių dujų gaunama didelio grynumo bazinė alyva. Jos variklio alyvoje būna 75-90%. Tai pats pagrindinis variklio alyvos elementas. Užsukę pas mus galėsite patys pamatytį šios bazinės alyvos mėginėlį – jis skaidrus tarsi vanduo. Bet pagrindiniai privalumai jums įsįpylus į savo variklį pilnai sintetinės alyvos su šia technologija:

1.Padeda užtikrinti dar aukštesnį variklio valymo ir apsaugos lygį. Jokia kita variklinė alyva nepadės išvalyti variklio iki beveik gamyklinio lygio. Ji valo variklį beveik penkis kartus efektyviau nei įprastinės mineralinės alyvos.

2.Mažesnė trintis, ekonomiškesnis degalų naudojimas ir puikios savybės užvedant šąltą variklį. Sutaupoma iki 3% degalų dėl trinties ir švaresnio variklio (remiantis ACEA M111 degalų sąnaudų bandymų rezultatais).

3.Ypatingas atsparumas oksidacijai. Užtikrinama iki 37% didesnė apsauga, nei naudojant kitas žinomų prekių ženklų alyvas.

4. Geresnės klampumo savybės. Nepraranda pirminių savybių net ir esant ekstremalioms temperatūroms. Klampumo ir kokybės išlaikymas iki kito alyvos keitimo.

Tai akivaizdu, kad pranašumai prieš konkurentus didžiuliai. Net geriauisių variklio titulus skinantis BMW koncernas tai suprato ir nuo 2015 metų pasirašė ilgametį kontraktą su „Shell“ ir atsisakė „Castrol“ alyvos savo varikliuose.

Bet gal ta alyva be proto brangi? Atsakymas „nemokama“. Kaip tai?

Tai paskaičiuokime paprastai kaip pirmokai:

Nuvažiuojame 20000km

Sudeginame 1500 litrų benzino ar dyzelino (jei kuro sanaudos 7,5ltr/100km)

Sutaupome 3% degalų: 1500:100×3=45 litrai nemokamų degalų

Kadangi kainos ir kuro tipas kuriuo važiuojate skiriasi, tačiau akivaizdu, kad sutaupome ant naujos variklio alyvos “Shell”, filtro ir dar pakeitimo. Kadangi ši os revoliucinės alyvos 1L kaina pas mus tik apie 11€, o pakeitimas su serviso intervalo sureguliavimu tik 10-15€. Tad tikimės pasirinksite ir alyva ir mus teisingai, o mes garantuojame, kad jūsų neapvilsime ir suteiksime aukščiausio lygio aptarnavimą.