Detalių paieška ir užsakymas

Palikus automobilį kėbulo remntui pas mus, dažniausiai jam reikia keisti kelias ar net dešimtis dalių. Tad automobilio dalių paieška, įsigijimas ir pristatymas yra labai komplikuota, sudetinga ir daug laiko reikalaujanti procedūra, kuri nukrenta nuo jūsų pečių. Argi tai taip sudėtinga, juk paskambinai automobilių dyleriui ir užsakei? Gal kada ir sulauksime tokių laikų, bet šiai dienai situacija Lietuvos rinkoje komplikuota ir sudėtinga dėl vidutiniškai senyvų automobilių. Yra trys variantai kokias dalis naudojame jūsų automoblio kėbulo remontui.

Naujos originalios detalės iš automobilio gamintojo ar kito tiekėjo. Šios dalys yra aukščiauios kokybės ir puikiai tinka Jūsų automobiliui, nes tai originali dalis. Šios dalys naudojamos dažniausiai automobliams iki 2-3 metų senumo. Nes tokiu atveju draudimo bendrovė atlygina pilną naujos detalės kainą. Jeigu automobilis senesnis, bet esate apsidraudęs Kasko draudimu su naujų detalių variantu, jums pasisekė. Kitais atvejais taip pat galima jums nupirkti naujas originalias dalis jei pageidausite. Tačiau atitinkamai nuo Jūsų automobilio amžiaus ir variklio darbinio tūrio, bus skaičiuojamas dalių nusidėvėjimas kurį turėsite sumokėti mums. Automobilio nusidevėjimas Lietuvoje skaičiuojamas proporcingai. Ir jei jūsų automobilis 4-5 metų senumo, tai priemoka gali būti 5-15%, bet jei jūsų automobilis senesnis nei 15 metų priemoka bus net 70%. Tad neprotinga būtų mokėti tokią priemoką senam automobiliui ir naudoti naujas dalis. Tad pereiname prie antro varianto.

Dėvėtos detalės iš autolaužynų Lietuvoje ar visos Europos. Kadangi automobilių parko Lietuvoje amžius apie 12 metų, tai nenuostabu, kad tai dažniausias variantas automobilių remontui Lietuvoje. Tai nėra blogas variantas Jums, nes dažniausiai nereikia nieko primokėti už detales, o tai irgi originali dalis. Tokia kokia ir buvo pas jus prieš eismo įvykį. O mums nors daugiau darbo pritaikyti ir nudažyti dėvėtą dalį, nei naują originalią, mes jums vistiek suteikiame tokią pačią garantiją remontui. Tai reiškia, kad mes ilgai ir sunkiai ieškosime kol rasime kokybišką dėvėtą detalę kuriai suteiksime net 12 mėnesių garantiją. Mes nenorime nupirkti pirmos pasitaikiusios, surūdijusios ar kitaip pažeistos dalies ir dvejoti ar atlaikys ji bent 12 mėnesių. Arba daryti garantinį remontą už savo lėšas tai pačiai detalei. Tad nesistebėkite, kad mūsų įsigytos dėvėtos dalys kainuos brangiau nei rinkoje esanti kaina, ar kainą iš privataus pardavėjo. Mes dėvėtas dalis perkame tik kokybiškas ir su įsigijimo dokumentais iš autolaužynų, o ne iš privačių pardavėjų, be įsigijimo dokumetų. Aišku kuo automobilis senesnis tuo didesnis detalės nusidėvėjimas. Pavyzdžiui kaip minėjom 15 metų senumo automobliui jis yra 70%. Tad skaičiavimas būtų toks. Tarkim naujas originalus sparnas kainuoja 200€. Tai 200€-70%=60€. 60€ ir yra riba šiam automoblio sparnui. Tad ką daryti jeigu jis autolaužyne ar kitoje legalioje vietoje kainuoja 80€, o jūs 20€ primokėti už sparną nenorite. Tam yra trečias variantas.

Naujos neoriginalios detalės. Šios dalys būtent ir yra dažnai pigesnės nei kokybiškos dėvėtos detalės. Apie jas sklando daug mitų, kad jos taivanio, ar kinų gamybos ir labai prastos. Tačiau kartais tai yra vienintelis būdas atstatyti senesnį automobilį be priemokos iš jūsų pusės. Nors dažnai tos dalys yra pagamintos ne tik Kinijoje ar Taivane, bet ir čia pat Europoje ar Skandinavijoje. Kokybės būna įvairios. Pavyzdžiui vienas iš Taivano neoriginalių dalių gamintojas TYC kurio žibintus naudojame yra kai kurių BMW ir FORD originalių gamyklinių žibintų tiekėjas. Tai tikrai kokybiškos dalys, bet kartais būna džiaugiesi iš vis, kad kažkas gamina ieškomą dalį. Ir perki tai kas yra rinkoje. Dažnai jos netinka taip kaip originalios dalys, juk dažnai yra 5 ar 10 kartų pigesnės, nei naujos originalios. Stebūklo su tokiu biudžetu nepadarysi. Tačiau nepamirškime, kad automoblis jau senokas, o primokėti nenorite. Tačiau mūsų patyrę meistrai padarys viską kas įmanoma, kad dalis tiktų labai neblogai. Šiaip visos neoriginalios dalys turi sertifikatus ir kokybės kontrolę, bei nėra tokios blogos kokie mitai sklando. Dauguma jų turi Vokietijos griežtus TUV ar analogiškus Anglijos ir Ispanijos sertifikatus. Jas galima naudoti ir Anglijoje ir Vokietijoje. Ir tikrai garantuojame, kad praeisite TA su mūsų nupirktais žibintas. Aišku pasitaiko ir broko kaip ir visur. Tačiau mes bendradarbiaujame su šių dalių pardavėjais ir sprendžiame iškilusias problemas. Bet kuriuo atveju mes naudojame skirtingus technologinius dažymo sprendimus ir vistiek suteikiame jums 12 mėnesių garantiją kaip ir naujai originaliai daliai. Galų gale visi lieka patenkinti kurį variantą bepasirinktų, nes mes turime tiek daug sprendimų, kaip jums neprimokėti nei cento. Tad nesuklydote užsuke į mūsų svetainę. O atvyke pas mus pasakykite kurio detalių paieškos varianto pageidaujate arba mes pagal Jūsų automobilio amžių parekomenduosime optimaliausią variantą. Mūsų tikslas šiuo klausimu yra, kad Jums nereiktų primokėti nei cento.