Važiuoklės, pakabos patikra ir remontas

Automobilio važiuoklė ir jos komponentai yra tiesiogiai atsakingi už vairavimo komfortą ir saugumą. Važiuoklės komponentai – tarpininkas tarp automobilio kėbulo ir kelio nelygumų. Važiuoklei tenka labai didelės apkrovos. Važiuoklės sitema susideda iš įvairių svirčių, liaudiškai vadinamų „šakių“, spyruoklių bei amortizatorių. Tik tikslus ir harmoningas visų važiuoklės komponentų darbas užtikrina pilną komfortą ir automobilio stabilumą, bei saugumą.

Mūsų darbas patikrinti šiuos komponentus, įvertinti jų būklę ir reikalui esant pakeisti. Va čia ir prasideda įdomybės. Ką daryti su amortizatoriais ar „šakėmis“? Restauruoti, dėti pigius kiniškus ar investuoti į brangius originalius ar žinomos firmos amortizatorius ir važiuoklės komponentus. Kokius amortizatorius rinktis dujinius, tepalinius ar hibridinius? Tam esame mes ir jums padėsime atsakyti į visus šiuos klausimus.

Mes pasiruošę atidžiai patikrinti visus važiuoklės komponentus ir patarti kurias dalis rinktis atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir biudžetą. Kurias dalis jūsų automobilio gamintojas leidžia remontuoti, o kurias yra būtina keisti. Pasirinkimas dalių yra tikrai didelis ir pačiam pasirinkti teisingai neesant šioje srityje yra lyg loterija. Ir ne visada brangesnė dalis yra geresnė, o kiniškos dalys gali būti pažymėtos visokiais skambiais žodžiais „Germany“ ar „German quality“ ir panašiai. Bendradarbiaujame su visais stambiausiais detalių tnklais tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų ir dauguma detalių gauname tą pačia dieną, o retesnes dalis atsivežti galime iš Skandinavijos ar Lenkijos sandėlių jau kitą dieną. Tad automobilis bus suremontuotas greitai ir kokybiškai. Visiems darbams ir detalėms suteikiame garantijas tokias kokias numato LR įstatymai. Apsilankę pas mus tikrai būsite aptarnaujami maloniai ir sąžiningai. Mes dirbame jau nuo 2006 metų ir neieškome vienkartinių klientų. Būtent mūsų didžioji dalis klientų yra įmoniu automobilių parkai ir savo automobilius mylintys pastovūs klientai. Mes įsitikinę, kad ir Jūs būsite pastovus klientas, jei tik apsilankysite pirmą kartą. Rezervuokitės laiką nemokamai Jūsų automobilio pakabos patikrai dabar ir susigražinkite komfortą ir saugumą kelyje jau rytoj.