Žibintų reguliavimas ir poliravimas

Žibintų reguliavimas yra būtinas kiekvieną kartą, išmontavus ir sumontavus tą patį seną ar naują žibintą arba dėl kitų įvairių priežasčių. Bet kartais reguliuok nereguliavęs, kaip nešviečia tas žibintas – taip nešviečia. Šiame amžiuje pagamintų automobilių žibintų stiklai dėl saugumo yra pagaminti iš plastiko. O jis nėra toks atsparus UV spinduliams, šalčiui, karščiui, rūgščiam lietui ar akmenukų išdaužymams taip kaip stiklas praeito amžiaus automobiliuose. Pasenusiame žibinte nėra pakankaimai šviesos srauto ir aiškaus spindulio kampo, jis nesukoncentruoja šviesos srauto į kelią. Todėl techninės apžiūros centrai Jūsų nepraleis su tokiais žibintais.
Bet tam ir esame mes, kad galėtume Jums padėti. O padėti galime keliais būdais.
1.Mes galime profesionaliai atnaujinti Jūsų žibintus, kad jie atrodytų ir šviestų kaip nauji. Paslaugos kaina abiejų žibintų tik 25€.
2.Mes galime juos sureguliuoti tinkamai. Visų žibintų sureguliavimas, įskaitant ir priešrūkinius žibintus. Paslaugos kaina 10€.
3.Mes galime Jūsų priekinių žibintų halogenines ar ksenones lemputes pakeisti naujomis, kad jos šviestų taip kaip naujas automobilis su originaliomis lemputėmis. Mes naudojame tik gerai žinomų, ne kinietiškų gamintojų lemputes. Dažniausiai OSRAM ar BOSCH. Nes net ir standartinės, gerų gamintojų paprastos naujos lemputės visada šviečia stipriau. O ypač ksenoninės lemputės. Nes retas kuris žino, kad jos silpsta palaipsniui ir jas keisti reikia anksčiau negu jos nustoja šviesti kaip kad halogeninės lemputės. Tad jeigu tamsiu paros metu matote, kad kitų automobilių šviesos apšviečia kelią stipriau nei Jūsiškis – laikas keisti lemputes. Tikrai nelaukite kol jos visiškai užges, nes papraščiausiai jos taip šviesti gali dar metus ar du, o realiai šviesos nebus ir tik varginsite savo akis tamsiu paros metu.
4. Mes taip pat galime pakeisti Jūsų žibintų lemputes į visiškai legalias ir tiek pat vatų turinčias lemputes tik su daug daugiau šviesos. Nesusigundykite kinietiškomis, nežinomų firmų ar didelio galingumo lemputėmis, nes tai tikrai jums kainuos daug daugiau nei iš karto nusipirkti kokybiškas OSRAM Nightbreaker lemputes. Turėjome ne vieną klientą su žibintų problemomis, kai po neaiškių lempučių išdegė automobilių reflektorius viduje ir teko keisti visą žibintą. Mes pasitikime tik OSRAM gamintojo patobulintomis lemputėmis, kurios turėdamos tiek pat vatų, bet naudodamos naujausias technologijas sugeba skleisti virš dviejų kartų daugiau šviesos. Ir yra visiškai tinkamos jūsų žibintams ir tikrai niekas neišdegs. Vienintelis trūkumas jų, kad jų tarnavimo laikas truputi trumpesnis nei originalių, bet vistiek tarnaus panašiai kaip standartiniės. Aišku jos kainuoja daugiau negu standartinės OSRAM lemputės, bet jei dažnai važiuojate tamsiu paros metu ar jaučiatės daug saugiau matydami dvigubai toliau šios lemputės kaip tik jums. Ksenoninės OSRAM Night Breaker Unlimited Xenarc lemputės škleidžia 70% daugiau šviesos, o kelio matomumas apie 20 metrų tolesnis. Halogeninių OSRAM Night Breaker Unlimited lempučių parametrai dar įspūdingesni: 110% daugiau šviesos, iki 40 metrų tolesnis kelio matomumas naktį.